Blijf actief: senioren (60+) voetbal in Berkelland

Wanneer? Komend seizoen

Voor wie? Senioren die nog graag een balletje willen trappen (er is geen ondergrens, anders dan de term 60+ doet vermoeden).

De deelnemende verenigingen: v.v. Ruurlo, v.v. Reünie, v.v. Rietmolen, Sp.Haarlo, EGVV, GSV’63, v.v. DEO,
Inmiddels zijn er al diverse gesprekken gevoerd tussen bovengenoemde verenigingen met als doel om op de zondagmorgen een potje te gaan voetballen. Er wordt gespeeld volgens de spelregels die gelden voor 35+ en 45+. De locatie waar wordt gespeeld rouleert wekelijks, zodat alle verenigingen worden bezocht. Voor leden van de vereniging zijn er geen kosten aan verbonden, voor niet-leden wordt een contributie overwogen van 5 euro per maand.
We willen het graag gezellig houden en hechten daarom veel waarde aan het sociale aspect. Dus een bezoekje na afloop aan de kantine past goed in dit plaatje. Nadere details worden nog uitgewerkt.
Voor meer informatie en/of opgave,
Mieke Kornegoor