27 augustus 2022

Berkelland 60+ speelt demonstratiewedstijd op Opa- en Omadag

Voor de finalewedstrijden op het Jan Mesland toernooi speelde het Berkelland senioren 60+ voetbalteam tegen de DEO dames. Als gastspeler van de senioren haalde DEO voorzitter Andre Baks zijn kicksen na 15 jaar weer eens uit de kast. In een half uur, 8 tegen 8 op een half veld, maakten de dames en de heren er een aangenaam schouwspel van, puur voor de gezelligheid en een stukje beweging. De einduitslag was 1-1.

Lijkt het je leuk om een keer mee te doen bij de (60+) senioren (of bij de DEO dames) of gewoon te komen kijken en een bakje koffie te drinken? Wees van harte welkom en stuur een mail naar secretaris@vvdeo.nl!
“Voel je vrij, kom er bij!”

Aanstaande zaterdag 27 augustus zal er wederom een demonstratiewedstrijd tussen de senioren 60+ en de Haarlose voetbaldames gespeeld worden, tijdens de Opa- en Omadag bij DEO. Aanvang van deze wedstrijd is om 13:00 uur.