25 mei 2024

Actie(f) bij DEO 35+

Sinds het voorjaarsseizoen ’16 is v.v. DEO vertegenwoordigd in de 35+ – competitie. Zowel in het voorjaar, als in het najaar wordt door het 35+ – team op vrijdagavond de strijd aangegaan tegen drie of vier tegenstanders uit de poule. Telkens bij een andere vereniging, 7 tegen 7 op een half veld en met wedstrijden van 20 minuten.
Afgelopen vrijdagavond vond de laatste speelavond van de voorjaarscompetitie bij GSV in Geesteren plaats. Met twee punten voorsprong op de nummer twee (Sportclub Haarlo) werkte het team de wedstrijden af tegen respectievelijk GSV, Sportclub Haarlo en v.v. Reünie. Helaas werd het kampioenschap op doelsaldo nét niet binnengesleept, maar de speelavond werd zoals gebruikelijk nabesproken in de kantine onder het genot van een drankje en enkele versnaperingen.
Ben je 35 jaar of ouder, heb je zin om te voetballen, maar wil je niet elk weekend de kicksen aantrekken?
Meld je dan aan voor het 35+ team. Je bent van harte welkom!
Mail naar info@vvdeo.nl of meld je direct aan via onderstaand aanmeldingsformulier: