6 juni 2026

Droom jij van een plek bij DEO 1 of de DEO dames?

Ben jij tussen de 5 en 18 jaar en wil je voetballen bij een gezellige, sportieve en ambitieuze vereniging? Dan is v.v. DEO op zoek naar jou!
Of je nu voor het eerst een voetbalshirt aantrekt of al jaren ervaring hebt, bij DEO is er plek voor iedere speler. In onze jeugdteams staat plezier voorop en krijg je alle ruimte om jezelf te ontwikkelen. Je traint doordeweeks met enthousiaste trainers en speelt op zaterdag je wedstrijden in het rood-wit-blauw samen met je teamgenoten.
Bij DEO draait het niet alleen om voetbal, maar ook om gezelligheid, vriendschap en samen mooie herinneringen maken.

Lijkt het jou leuk om na de zomerstop aan te sluiten? Kom vrijblijvend een keer meetrainen en ervaar zelf de sfeer van onze club.

Spreek één van de DEO jeugdbestuurleden aan of stuur een mail naar info@vvdeo.nl.

v.v. DEO – Brech iedereene plezeer!