In de week van 6 tot en met 14 oktober 2018 vindt weer de ‘Week van de Scheidsrechter’ plaats. Een sportbreed initiatief waarbij het uitspreken van waardering voor de scheidsrechter centraal staat.  Tijdens deze week willen de KNVB zoveel mogelijk voetballers en voetballiefhebbers de scheidsrechter laten bedanken voor hun waardevolle inzet. Zij maken het immers mede mogelijk dat zo veel voetballers wekelijks op het veld van het spelletje kunnen genieten!

Wat eigenlijk vanzelfsprekend zou moeten zijn wordt de komende week dus weer goed aangekaart. Laat zien dat je jouw scheids waardeert voorafgaand aan je wedstrijd van v.v. DEO in de #weekvandescheidsrechter#scheidsbedankt

Klik hier voor het artikel op de website van de KNVB

Update: JO17-1 bedankt scheidsrechter Michiel Koopman
Bericht op Facebook:
“Gisteren leuke pot gefloten bij Vvdeo Jongens Onder Zeventien samen met Richard Obbink als blijk van waardering leuke attentie gekregen. Jongens bedankt!!”