UPDATE 18 april 2020:
Omdat het voetbalseizoen nu ten einde is ivm de corona heeft DEO vandaag de overgebleven houdbare artikelen uit de kantine oa chips, snoepgoed en sauzen gedoneerd aan de Voedselbank Oost-Achterhoek in Lichtenvoorde.

UPDATE 11 april 2020:
Begin deze week is er al zeer veel verkocht van de drank- en snoepgoed voorraad uit onze kantine. Iedereen super bedankt daarvoor!
Begin volgende week, dinsdag- en woensdagavond 14 en 15 april (van 19:30 uur-20:30 uur) willen we deze mogelijkheid nogmaals organiseren om zo niet al het bederfelijke weg te hoeven gooien. Het gaat nu nog om kratten bier (houdbaarheid juli 2020), flesjes energiedrank en wat snoepgoed.
Bij interesse graag een mail naar onze secretaris Aline Pot via [email protected]


Oorspronkelijk bericht:
Aangezien de kantine de eerst komende tijd niet meer open gaat en wij nog chips, snoep en kratten bier hebben staan willen wij deze gaan verkopen aan onze leden en overige belangstellenden.
We vragen €15 per kratje bier (inclusief statiegeld) en snoep en chips is op aanvraag.

Bij interesse kan besteld worden via [email protected] bij Aline Pot en het bestelde kan afgehaald worden in de kantine, aanstaande dinsdag- of woensdagavond tussen 19:30-20:30 uur met inachtneming van de geldende regels van RIVM. Bij voorkeur met pin betalen.

Alvast hartelijk dank voor jullie interesse en op zijn Dijkhoeks gezegd: ‘noaberschap, we doot ut veur en met mekare’ !