Onlangs hebben onze jeugdtrainers / leiders van de meiden jeugdteams bij v.v. DEO een inloopavond voor meisjes georganiseerd. Deze inloopavond was een groot succes en werpt voor aankomende najaarscompetitie zijn vruchten af.
Wij zijn bijzonder trots te kunnen melden dat we in een korte periode veel meiden welkom hebben mogen heten, een unieke situatie voor de vereniging. Hiermee hebben we de mogelijkheid om aankomend seizoen te starten met maar liefst 4 meiden teams; MO11 – MO13 – MO15 en MO17.
De meiden van MO13 & 11 zullen worden ingedeeld in een 8 tegen 8 meidencompetitie, maar zullen wel samen met de jongens gaan trainen. Exacte invulling van trainingsdagen en tijden zijn we nog mee bezig. Hiermee verwachten we ook dat we de meiden kunnen uitdagen in de trainingen, zoals dat ook in de mixteams het geval is.

DEO MO13