De zomervakantie is in zicht, dit is traditioneel gezien ook de tijd dat we de nieuwe teamindeling presenteren.
Hierbij dan ook de voorlopige indeling zoals we op dit moment denken te gaan starten.
Deze is echter onder voorbehoud, door nieuwe aan- afmeldingen kan deze nog wijzigen. Indien er vragen en/of bemerkingen zijn dan vernemen we deze graag, deze kunnen per mail gestuurd worden naar [email protected]
Wij zullen hier dan zo snel mogelijk op reageren.
Vanaf 17 augustus starten de trainingen, de exacte datum per team zal door de trainers/leiders zelf worden gecommuniceerd met de spelers en ouders.

Namens de vereniging wensen we jullie een fijne vakantie en tot volgend seizoen!

Coordinator JO19 & 17Jeroen Franck
keepers JO19 &JO17Stijn, Jochem van
(keuze wordt afgestemd in de voorbereiding)Brinkerhof, Wart
JO19-1
Trainer & coachMarcel PlatjeSpelers1keeper
2Beerten, Sven
LeidersJeroen van Gaasbeek3Harbers, Hidde
Arjan Rouwhof4Philipens, Daan
Richard Obbink (50/50)5Nieuwenhuis, Jesper
Rudy Bleumink 6Anko Heinhuis
7Brinke, Justin
Trainingenmaandag en woensdag8Haverkamp, Jayson (1/2)
20.00 t/m 21.30 uur9Garritsen, Thomas
veld 2a10Obbink, Desley
11Rouwhof, Robin
Thuiswedstrijden14.30 uur12Tragter, Stan
2e klas13Gaasbeek, Stan van
14Philipens, Teun
15Franck, Jelle
JO17-1
Trainer & coachRoy HorstSpelers1keeper
2Bannink, Tycho
LeidersRobert Poesse3Kolkman, Daan
Gerard Veltkamp4Schols, Niek
vacature5Veltkamp, Rick
6Esselink, Matthijs
Trainingenmaandag en woensdag7Poesse, Daniël
20.00 t/m 21.15 uur8Horst, Koen
veld 2b9Morsche, Wouter te
10Emaus, Luc
Thuiswedstrijden15.00 uur11Dibbelink, Sam
2e klasse12Voortman, Marco
13Mensink, Timo
14Velthuis, Arthur te
15Velthuis, Lucas te
16Flierman, Tygo
Coordinator JO15Fulco Hilligers
JO15-1
Trainer & coachGodfried de RoodeSpelers1Besselink, Joran
2Smeenk, Lukas
LeidersMarco van Bree3Hillegers, Kristan
vacature4Hillegers, Nils
5Lourens, Ryan
Trainingendinsdag en donderdag6Nijenhuis, Sytske
18.45 t/m 20.00 uur7Amerongen, Jorrit
veld 2a8Simmering, Teun
9Kolkman, Jop
Thuiswedstrijden14.30 uur10Zwieten, Stan van
2e klas11Dorland, Rens
12Nieuwenhuis, Yorn
13Schuppert, Michiel
14Roode, Frits
15Bree, Luca van
JO15-2
Trainer & coachRuben HermansSpelers1Pardijs, Milan
2Smit, Tycho
3Kraayenhof, Gerben
LeidersRob Jansen4Knip, Justin
Richard Obbink (50/50)5Nijhof, Jochem
vacature6Tijink, Cain
7Jansen, Florian
Trainingendinsdag en donderdag8Obbink, Patrick
18.45 t/m 20.00 uur9Avest, Sam ter
veld 4a10Engelman, Tim
11Bottinga, Kris
Thuiswedstrijden15.00 uur12Pieper, Gijs
4e klas13Leuverink, Guus
14Brokers, Joris
15Hillegers, Jesper
Coordinator MO-17, 15 & 13Angelique Esselink
MO17-1
Trainer & coachJan DijkmanSpelers1Havikhorst, Roos
TrainerLique Elschot2Dijkman, Iris
3Huitink, Mylou
LeidersJoost Hofman4Venhoven, Lis
Danielle Kerkemeijer5Hobbenschot, Sam
6Hofman, Jasmijn
Trainingenmaandag en woensdag7Nieuwenhuis, Nanette
20.00 t/m 21.15 uur8Schutte, Ella
veld 4a9Dijkman, Emma
10Nieborg, Indy
Thuiswedstrijden12.45 uur11Schreibeld, Coline
2e klas12Bartelds, Angel
13Greef, Indy de
14Brokers, Lieke
MO15-1
Trainer & coachMichiel KoopmanSpelers1Ribbers, Isa
2Bleumink, Issa
LeidersAart Ribbers3Teunissen, Lize
Natasja Franssen4Seij, Juul
5Huitink, Lieke
Trainingendinsdag en donderdag6Prinsen, Britt
18.45 t/m 20.00 uur7Kraayenhof, Roeline
veld 4b8Nieuwenhuis, Daphne
9Koopman, Nika
Thuiswedstrijden12.45 uur10Mensink, Anouk
2e klas11Heinhuis, Vera
12Buitenhuis, Evi
13Franssen, Marlies
14Veenendaal, Rosalie van
Coordinator JO-13 en 12Andre Sprukkelhorst
JO13-1
TrainerMarcel Platje Spelers1Assink, Lucas
2Zayat, Omar
3Klein Heerenbrink, Twan
CoachJaap Okken4Mensink, Dion
LeidersHenri klein Heerenbrink5Bleumink, Jesse
Michel Moller6Moller, Damian
7Wolvers, Dean
Trainingenmaandag en woensdag8Barmentloo, Brian
18.45 t/m 20.00 uur9Okken, Youri
veld 2a10Jonge, Pelle de
11Amerongen, Hidde
Thuiswedstrijden12.00 uur12Brinke, Mika
2e klas13Arends, Ruben
14Ditzel, Tim
JO13-2
LeidersRudi MaasSpelers1Schrijver, Goos
Gert Nieuwenhuis 2Emaus, Tijs
Robert Schepers3Arentsen, Fabio
Vacature4Heijmer, Max
5Ibrahim, Andy
Trainingenmaandag en woensdag6Jansen, Robin
18.30 t/m 19.45 uur7Wolterink, Ronny
veld 4b8Maas, Thomas
9Roos, Nick de
Thuiswedstrijden12.00 uur10Sprukkelhorst, Jop
5e klas11Arendsen, Arne
12Nieuwenhuis, Thijmen
13Mulder, Stijn
14Schepers, Beau
MO13-1
LeidersRoderik GeltinkSpelers1van der Weide, Tosca
Vacature8 tegen 82Nieuwenhuis, Esmee
3Hilligers, Roos
Trainingenmaandag en woensdag4Baak, Rachel
18.30 t/m 19.45 uur5Duijn, Roanne
veld 4b6Stoltenberg, Demi
7Nijbroek, Lindsy
Thuiswedstrijden10.15 uur8Geltink, Linde
3e klasse9Meddeler, Estelle
Trainers JO13-2 & MO13-1Jaap Okken 1* pw
Andre Sprukkelhorst 1* p.w.
Coordinator JO12, 11 & 10 Vacature
JO12-1
LeidersBas DibbelinkSpelers1Lukassen, Julian
Thijs Waanders8 tegen 82Ribbers, Han
3Kok, Tygo
Trainingenmaandag en woensdag4Vosman, Melle
18.30 uur t/m 19.30 uur5Leuverink, Pim
veld 4a6Dijk, Seven van
7Dekkers, Tom
Thuiswedstrijden10.15 uur8Dibbelink, Tijn
2e klas9Waanders, Joris
JO11-1
LeidersWim NieuwenhuisSpelers1Assink, Simon
Kevin Buunk8 tegen 82Nieuwenhuis, Max
Eduard Graaskamp3Pieper, Koen
4Temmink, Jurre
Trainingenmaandag en woensdag5Wolterink, Marco
18.30 uur t/m 19.30 uur6Weenk, Thijm
veld 4a7Hillegers, Mees
8Buunk, Reyno
Thuiswedstrijden10.15 uur9Graaskamp, Ben
3e klas
JO11-2
LeidersHenri MarkerinkSpelers1Meenink, Nolan
Rene Nieuwenhuis8 tegen 82Neerlaar, Lasse
Bjorn Heijmer3Mensink, Joes
4Markerink, Gijs
Trainingenmaandag en woensdag5Roode, Alexsandro
18.30 uur t/m 19.30 uur6Ribbers, Sibe
veld 2b7Nieuwenhuis, Rens
8Heijmer, Luuk
Thuiswedstrijden9.45 uur9Heijmer, Sam
3e klas
MO11-1
LeidersKim TragterSpelers1Lankwarden, Mila
Ronald Schutte8 tegen 82Ebbers, Evy
3Schutte, Fenna
Trainingenmaandag en woensdag4Moller, Amber
18.30 uur t/m 19.30 uur5Bisperink, Ella Hanna
veld 2b6Lynn Kock
7Ribbers, Marith
Thuiswedstrijden10.15 uur8Schuurman, Lynn
3e klas9Lankwarden, Noa
Trainers JO12-1 & JO11-1Eduard GraaskampTrainers JO11-2 & MO11-1Bert Neerlaar
Jesper NieuwenhuisVacature
VacatureVacature
JO10-1
LeidersMartin LigtenbargSpelers1Klomp, Djoy
Robert Hietbrink6 tegen 62Mengerink, Pim
Edwin Megelink3Peeters, Mats
Dennis Horstman4Hietbrink, Thijs
5Ligtenbarg, Silvan
Trainingendinsdag en donderdag6Megelink, Daan
18.15 uur t/m 19.15 uur7Horstman, Sven
veld 2b8van Bree, Mart
Thuiswedstrijden9.45 uur
3e klas
JO10-2
LeidersHarald KersSpelers1Brunsveld, Thijs
Michel Ligtenbarg6 tegen 62Bon, Guus van
3Esselink, Luuk
4Kers, Simon
Trainingendinsdag en donderdag5Vosman, Jerre
18.15 uur t/m 19.15 uur6Ligtenbarg, Roan
veld 2b7Lubberding, Jorn
Thuiswedstrijden9.00 uur
4e klas
JO10-3
LeidersBert ArendsSpelers1Tesselhof, Sven
Ivo de Groot6 tegen 62Engelman, Luuk
Maurits Engel3Arends, Stijn
Marco Engelman4Groot, Mart de
5Engel, Merlijn
Trainingendinsdag en donderdag6Woldering, Falko
18.15 uur t/m 19.15 uur7Nieuwenhuis, Dion
veld 2b
Thuiswedstrijden9.15 uur
4e klas
Trainers JO10-1, 2 & 3Rianne Fleissner
(dinsdag)Vacature
Vacature
Trainers JO10-1, 2 & 3Geri Elschot
(donderdag)Meike Oosterwijk
Vacature
Keeperstrainer doRianne Fleissner
Coordinator JO-9, 8 en 7, minipupsRianne Fleissner
JO9-1
TrainerPaulette WillemsSpelers1Eggink, Giovanny
6 tegen 62Weenk, Melle
LeidersMichel Roenhorst3Emsbroek, Dani
Vacature4Beulenkamp, Twan
5Roenhorst, Thijs
Trainingendonderdag6Othman, Jean
17.45 uur t/m 18.45 uur7Eijden, Brent van
veld 4b8Mengerink, Guus
Thuiswedstrijden9.00 uur
4e klas
JO8-1
TrainerKelly Kok Spelers1Driezes, Luciano
6 tegen 62Schuurman, Pim
LeidersArjan Schuurman3Beskers, Ruben
Bob Ebbers4Ebbers, Lenn
Angela Ligtenbarg5Emaus, Giel
6Pastoors, Jesper
Trainingendonderdag7Ligtenbarg, Sven
17.45 uur t/m 18.45 uur
veld 4a
Thuiswedstrijden9.00 uur
4e klas
JO8-2
TrainerKelly Kok Spelers1Buddingh, Tijs
6 tegen 62Langenkamp, Brent
LeidersJoost Velhuis3Brinke, Twan ten
Annemarie Buddingh4Vosman, Jille
5Veldhuis, Daan
Trainingendonderdag6Rensink, Milan
17.45 uur t/m 18.45 uur7Tragter, Sven
veld 4a
Thuiswedstrijden9.00 uur
5e klas
JO7-1
TrainerChristel NijenhuisSpelers1Munaf, Zhraa
4 tegen 42Peeters, Jonas
LeidersRamon van Uden3van Uden, Thijmen
Dhr. Zhraa4Franck, Jonathan
5Engel, Mink
Trainingendonderdag
17.45 uur t/m 18.45 uur
veld 4b
Thuiswedstrijden9.00 uur
Trainers assistentieRianne FleissnerTrainers JO9-1 Paulette Willems
Keeperstrainer doRianne FleissnerTrainers JO8-1 & 2 Kelly Kok
Trainers JO7-1 Christel Nijenhuis