De zomervakantie is in zicht, dit is de gebruikelijke week dat we de nieuwe teamindeling presenteren. Hierbij de voorlopige indeling zoals we op dit moment denken te gaan starten. Deze is echter onder voorbehoud, door leden mutaties kan deze nog wijzigen.

Indien er vragen en/of opmerkingen zijn dan vernemen we deze graag, deze kunnen per mail gestuurd worden naar [email protected]
Wij zullen hier dan zo snel mogelijk op reageren.

Onderstaand de datums wanneer de trainingen starten per leeftijdscategorie;

Maandag 10-08-2020:    MO17, MO15 en JO13
Dinsdag 11-08-2020:      JO19, JO17 en JO15
Maandag 17-08-2020: MO13 en MO11
Dinsdag 18-08-2020:     JO12, JO11 en JO10
Donderdag 27-08-2020: JO9, JO8 en JO7
Zaterdag 29-08-2020:    minipups

Namens de vereniging wensen we jullie een fijne vakantie en tot volgend seizoen!

Groeten namens jeugdbestuur v.v. DEO

JO19 t/m JO7 DEO

Coordinator JO19 & 17Jeroen Franck

JO19-1

Trainer & coachMarcel PlatjeSpelers1Philipens, Daan
2Nieuwenhuis, Jesper
LeidersJeroen van Gaasbeek3Brinke, Justin
Arjan Rouwhof4Haverkamp, Jayson
Richard Obbink (50/50)5Garritsen, Thomas
Rudy Bleumink6Franck, Jelle
7Obbink, Desley
Trainingendinsdag en donderdag8Schols, Niek
20.00 t/m 21.30 uur9Rouwhof, Robin
10Tragter, Stan
Thuiswedstrijden14.30 uur11Esselink, Matthijs
1e klas12Gaasbeek, Stan van
13Stijn, Jochem van
14Brinkerhof, Wart
15Tygo Bannink
16Poesse, Daniël

JO17-1

Trainer & coachRoy HorstSpelers1Horst, Koen
2Morsche, Wouter te
3Emaus, Luc
LeidersVacature4Kraayenhof, Gerben
Vacature5Dibbelink, Sam
6Flierman, Tygo
Trainingenmaandag en woensdag7Voortman, Marco
20.00 t/m 21.15 uur8Mensink, Timo
9Knip, Justin
Thuiswedstrijden13.00 uur10Van de Steeg, Joshua
2e klasse11Smeenk, Lukas
12Hillegers, Kristan
13Hillegers, Nils
14Lourens, Ryan
15Nijenhuis, Sytske
16Besselink, Joran
17Amerongen, Jorrit
18Simmering, Teun
19Kolkman, Jop
Coordinator JO15Fulco Hilligers

JO15-1

Trainer & coachGodfried de RoodeSpelers1Nijhof, Jochem
2Obbink, Patrick
LeidersMichel Moller3Zwieten, Stan van
vacature4Dorland, Rens
5Nieuwenhuis, Yorn
Trainingendinsdag en donderdag6Schuppert, Michiel
19.00 t/m 20.15 uur7Roode, Frits
8Brokers, Joris
Thuiswedstrijden12.00 uur9Bree, Luca van
2e klas10Assink, Lucas
11Mensink, Dion
12Bleumink, Jesse
13Moller, Damian
14Barmentloo, Brian

JO15-2

Trainer & coachJaap OkkenSpelers1Tijink, Cain
trainervacature2Avest, Sam ter
3Pardijs, Milan
LeidersHenri klein Heerenbrink4Engelman, Tim
Rob Jansen5Pieper, Gijs
Rudi Maas6Leuverink, Guus
7Hillegers, Jesper
Trainingendinsdag en donderdag8Schrijver, Goos
19.00 t/m 20.15 uur9Emaus, Tijs
10Klein Heerenbrink, Twan
Thuiswedstrijden11.00 uur11Ibrahim, Andy
4e klas12Jansen, Robin
13Wolvers, Dean
14Maas, Thomas
15Okken, Youri
Coordinator JO13 & 12Andre Sprukkelhorst

JO13-1

Trainer & coachMitchell ZonneveldSpelers1Arends, Ruben
trainerYanaika van de Kerkhof2Roos, Nick de
3Jonge, Pelle de
LeidersBas Dibbelink4Ditzel, Tim
Wim Nieuwenhuis5Amerongen, Hidde
6Brinke, Mika
Trainingenmaandag en woensdag7Dijk, Seven van
18.30 t/m 19.45 uur8Dibbelink, Tijn
9Assink, Simon
Thuiswedstrijd12.00 uur10Nieuwenhuis, Max
3e klasse11Hillegers, Mees
12Roode, Alexsandro
13Nieuwenhuis, Rens

JO13-2

TrainerAndre Sprukkelhorst (ma)Spelers1Sprukkelhorst, Jop
Bert Neerlaar (wo)2Nieuwenhuis, Thijmen
noaberhulp JO17-13Lukassen, Julian
4Schepers, Beau
LeidersGert nieuwenhuis5Oostvogels, Rooney
Thijs Waanders6Ribbers, Han
Eduard Graaskamp7Vosman, Melle
Robert Schepers8Kok, Tygo
9Leuverink, Pim
Trainingenmaandag en woensdag10Dekkers, Tom
18.30 t/m 19.45 uur11Waanders, Joris
12Mensink, Joes
Thuiswedstrijd10.45 uur13Graaskamp, Ben
4e klasse14Neerlaar, Lasse
15

JO12-1

TrainerGeri ElschotSpelers1Pieper, Koen
noaberhulp JO19-12Temmink, Jurre
3Weenk, Thijm
LeidersHenri Markerink4Buunk, Reyno
Bjorn Heijmer5Laarhoven van, Lars
Kevin Buunk6Markerink, Gijs
7Heijmer, Luuk
Trainingendinsdag en donderdag ?8Heijmer, Sam
18.00 t/m 19.00 uur9Hendriksen of Hendriks, Tjibbe
Thuiswedstrijden9.30 uur
4e klasse
Coordinator JO11 & 10Harald Kers

JO11-1

TrainerGeri ElschotSpelers1Klomp, Djoy
2Mengerink, Pim
3Peeters, Mats
LeidersMartin Ligtenbarg4Hietbrink, Thijs
Edwin Megelink5Ligtenbarg, Silvan
Dennis Horstman6Megelink, Daan
7Horstman, Sven
Trainingendinsdag en donderdag8van Bree, Mart
18.00 t/m 19.00 uur9Brunsveld, Thijs
10Bon, Guus van
Thuiswedstrijden9.45 uur11Nieuwenhuis, Dion
2e klasse

JO11-2

TrainerGeri ElschotSpelers1Tesselhof, Sven
Ivan Koopman (di)2Kers, Simon
3Vosman, Jerre
LeidersIvo de Groot4Ligtenbarg, Roan
Ronald Tesselhof5Lubberding, Jorn
Maurits Engel6Ooijman, Max
7Engelman, Luuk
Trainingendinsdag en donderdag8Arends, Stijn
18.00 t/m 19.00 uur9Esselink, Luuk
10Engel, Merlijn
Thuiswedstrijden9.30 uur11Groot, Mart de
4e klas

JO10-1

TrainerGeri ElschotSpelers1Woldering, Falko
Michel Roenhorst2Stronks, Noud
Sjoerd Stronks3Eggink, Giovanny
4Weenk, Melle
LeidersSjoerd Stronks5Emsbroek, Dani
Michel Roenhorst6Beulenkamp, Twan
Richard Neurink7Roenhorst, Thijs
8Neurink, Boudewijn
Trainingendinsdag en donderdag9Eijden, Brent van
18.00 t/m 19.00 uur
Thuiswedstrijden9.30 uur
4e klas
Coordinator JO9-8-7 en minipupsNando Ernst

JO9-1

TrainerBob EbbersSpelers1Mengerink, Guus
2Driezes, Luciano
LeidersArjan Schuurman3Schuurman, Pim
Bob Ebbers4Beskers, Ruben
Michel Ligtenbarg5Ebbers, Lenn
6Emaus, Giel
Trainingendonderdag7Pastoors, Jesper
17.45 t/m 18.45 uur8Ligtenbarg, Sven
9Othman, Jean
Thuiswedstrijden9.30 uur
2e klas

JO9-2

TrainerJesper NieuwenhuisSpelers1Buddingh, Tijs
2Langenkamp, Brent
LeidersJoost Veldhuis3Brinke, Twan ten
Annemarie Buddingh4Vosman, Jille
5Veldhuis, Daan
Trainingendonderdag6Rensink, Milan
17.45 t/m 18.45 uur7Tragter, Sven
8Peeters, Jonas
Thuiswedstrijden9.15 uur
4e klas

JO8-1

TrainerKhalid ZhraaSpelers1Munaf, Zhraa
Mark Heutinck2Veldhuis, Siem
3van Uden, Thijmen
LeidersKhalid Zhraa4Kerkhof van de, Lars
Ramon van Uden5Franck, Jonathan
6Engel, Mink
Trainingendonderdag7Heutinck, Ryan
17.45 t/m 18.45 uur8Lans, Guus
Thuiswedstrijden9.15 uur
4e klas

JO7-1

TrainerHans v HeldenSpelers1Helden van, Fem
2Brandjes, Sebas
LeidersJoost Miggelbrink3Konings, Cas
Nando Ernst4Neurink, Wiebe
5Miral Ernst
Trainingendonderdag6Miggelbrink, Boet
17.45 t/m 18.45 uur7Veldhuis, Jobb
Thuiswedstrijden9.15 uur

Mini pups

TrainerLique ElschotSpelers1Olthof, Simon
Iris Tragter2van Kolthoorn, Roos
3Hermanns, Roos
Trainingenzaterdag4Ernst,Julan
10.00 uur t/m 11.00 uur
veld 4

MO17 & MO15 DEO

Coordinator MO17-15-13-11Angelique Esselink

MO17-1

Trainer & coachRoy TammelSpeelsters1Verheij, Carmen
TrainersJan Dijkman2Nieuwenhuis, Nanette
Lique Elschot3Stuij, Sari
4Hobbenschot, Sam
LeidersJan Dijkman5Hofman, Jasmijn
Joost Hofman6Schutte, Ella
Danielle Kerkemeijer7Dijkman, Emma
8Nieborg, Indy
Trainingenmaandag en woensdag9Schreibeld, Coline
19.30 t/m 21.00 uur10Brokers, Lieke
11Mengerink, Hanne
Thuiswedstrijden14.30 uur12Bleumink, Issa
2e klas13Bartelds, Angel
14Greef, Indy de

MO15-1

TrainersRoy TammelSpeelsters1Teunissen, Lize
Kim Veneklaas2Seij, Juul
Michiel Koopman3Huitink, Lieke
4Prinsen, Britt
CoachMichiel Koopman5Kraayenhof, Roeline
LeidersDick Teunissen6Nieuwenhuis, Daphne
Natasja Franssen7Koopman, Nika
Aart Ribbers8Mensink, Anouk
9Buitenhuis, Evi
Trainingenmaandag en woensdag10Ribbers, Isa
19.30 t/m 20.45 uur11Franssen, Marlies
12Pasman, Camille
Thuiswedstrijden13.00 uur13Weide, Tosca van der
1e klasse14Hillegers, Roos

MO13 & MO11 ST; v.v. DEO – GSV’63 – Rëunie

ST; DEO - GSV'63 - Rëunie MO13-1

TrainersRoderik GeltinkSpeelsters1Nieuwenhuis, Esmee
Jesper Brand2Kistemaker, Loes
Thijs Bolink3Kistemaker, Auke
4Veenendaal, Rosalie van
LeidersJesper Brand5Baak, Rachel
Thijs Bolink6Velthuis, Ilse te
Christel Nijenhuis7Velthuis, Leonie te
8Groot, Tess de
Trainingenmaandag en woensdag9Barink, Indy
18.00 t/m 19.15 uur10Duijn, Roanne
11Stoltenberg, Demi
Thuiswedstrijden10.45 uur12Nijbroek, Lindsy
4eklas13Geltink, Linde
14Meddeler, Estelle

ST; DEO - GSV'63 - Rëunie MO13-2

TrainerPascal KockSpeelsters1Lankwarden, Mila
Thijs Bolink2Maats, Maaike
3Ebbers, Evy
LeiderRonald Schutte4Schutte, Fenna
Lynn Eelderink5Willemsen, Zoë
Sheila Reijntjes6Moller, Amber
7Roode, Selina
Trainingenmaandag en woensdag8Howitt, Jule
18.00 t/m 19.15 uur9Bisperink, Ella Hanna
10Kock, Lynn
Thuiswedstrijden10.45 uur11Molema, Sophie
2e klas

ST; DEO - GSV'63 - Rëunie MO11-1

TrainersJesper BrandSpeelsters1Ribbers, Marith
Rik Willemsen2Schuurman, Lynn
GSV / Rëunie volgt3Vossen, Lente van
4Kosters, Fleur
LeidersRik Willemsen5Franck, Vivian
GSV / Rëunie volgt6Lizy Willemsen
7Lankwarden, Noa
Trainingenmaandag en woensdag8Veldhuis, Vera
18.00 t/m 19.00 uur9Kerkhof, Lyn van de
10Delden, Kyrana
Thuiswedstrijden9.30 uur
3e klas