DEO 1 pakt na de thuisoverwinning op Bredevoort ook de volle winst in bekerwedstrijd tegen SVGG: 2-4.

Vanwege het Septemberfeest werd deze wedstrijd vooruit gespeeld op donderdagavond.
SVGG begon sterk en zette DEO direct onder druk. Dit leverde paar kleine kansjes op. In de 10de minuut werd een corner niet goed verwerkt door DEO. Hierdoor kon een speler van SVGG vrij binnen schieten vanaf de 16 meter lijn. Even later keek DEO tegen een 2-0 achterstand aan. Een fout op het middenveld en balverlies achterin werd door de spits van SVGG achter DEO keeper Bram Meulenveld gewerkt.
Daarna rechtte DEO haar rug en kwam het terecht en met beter veldspel terug in de wedstrijd. Nog voor rust stond het 2-2 door knappe goals van Mark Tackenkamp en Leroy van Veenendaal.
Na rust ging DEO door, zette druk op de verdediging van de tegenstander en gaf zelf achterin niets weg. Uiteindelijk leidde dit tot een goede overwinning op een ploeg die vorig jaar degradeerde uit de 4de klasse, 2-4. De twee doelpunten in de tweede helft werden gemaakt door wederom Mark Tackenkamp en Eduard Graaskamp.