Eindelijk is het dan zo ver. Vanaf zaterdag 7 april 2018 ontvangen klanten van EMTÉ Borculo bij € 15,-* aan boodschappen een setje met v.v. D.E.O.- sportplaatjes gratis. Vraag aan familieleden en kennissen of ze ook voor je willen sparen. Op deze wijze wordt het vrij eenvoudig om alle verschillende plaatjes bij elkaar te sparen.

Sparen en bewaren in het unieke v.v. D.E.O.-verzamelalbum
Alle 418 sportplaatjes kunnen bewaard worden in het speciaal voor v.v. D.E.O. ontworpen sportplaatjes verzamelalbum. Ieder individueel gefotografeerd lid krijgt een gratis verzamelalbum verstrekt!
Deze gratis albums kunnen as zaterdag 7 April bij de kick-off in de kantine worden opgehaald bij Sabine Nieuwenhuis, zij zal van 10.00-12.00 aanwezig zijn bij DEO, kom je niet dan zal het boek via de leider van je team je kant op komen. Zorg dat je het album tijdig in je bezit hebt, zodat je vliegend van start kan gaan met het sparen van alle plaatjes van v.v. D.E.O.
Overige leden en geïnteresseerden kunnen het album aanschaffen bij EMTÉ Borculo.

Namens het bestuur van v.v. D.E.O. en EMTÉ Borculo, veel spaarplezier toegewenst!

* exclusief tabak en emballage