Ons sportcomplex ligt er fraai bij, waarbij onze kantine nog steeds een uithangbord van de vereniging vormt. Elke kantinedienst zijn er wel ouders of leiders van andere verenigingen die ons complimenteren met de mooie kantine. En dat willen we natuurlijk graag zo houden.

Vrijwilligers; altijd welkom
Samen met DEO 7 en de schoonmaakploeg zorgt de commissie Beheer en Onderhoud (BEO) voor het beheer en onderhoud van de club, dat wil zeggen de gehele accommodatie. Daarbij gaat het niet alleen om de velden maar ook om de kantine en kleedkamers. Recente grote klussen zijn de vernieuwing van de wc’s in de kantine en de nieuwe keuken, maar ook het plaatsen van de vlaggenmasten en het creëren van plateaus voor de goals langs de velden. Nieuwe komende klussen zijn onder meer het verbreden van de inrit en het vernieuwen van de kleedkamers. Het vernieuwen van de kleedkamers zal zeer waarschijnlijk eind dit jaar tijdens de winterstop worden opgepakt. Een klus waar we weer veel handen bij kunnen gebruiken!

Mocht je belangstelling hebben om bij deze grotere klussen te helpen, mail ons via [email protected]

DEO-hulplijn
Is er iets kapot of heb je een tip voor de commissie Beheer en Onderhoud dan kun je ons natuurlijk ook mailen.
Het emailadres is [email protected].

Commissie Beheer en Onderhoud

Commissie beheer en onderhoud

Van links naar rechts:
Erwin Schutte, Mark Tackenkamp, Erwin Leuverink, Ruud Esselink
(Niet op de foto: Pedro te Boome en Peter te Morssche)

DEO7

Achterste rij van links naar rechts:
Gerard Dibbelink, Johan Schutte, Anton Franck, Henk Leuverink, Gerrit Kers, Fons Breukers, Wim Maas
Voorste rij van links naar rechts:
Rudy Tackenkamp, Jaap Dales, Marcel Harbers, Herman Ligtenbarg
(niet op de foto: Jan Mesland en Jan Lerink)