UPDATE 23-03-2020
De overheid heeft zojuist besloten tot verscherping van de maatregelen rondom het corona virus. Alle bijeenkomsten waar mensen bij elkaar komen zijn nu verboden tot 1 juni. Dit betekent dat het Rad van Fortuin dit jaar helaas ook niet door kan gaan.
Heb en houd zorg voor elkaar en blijf omkijken naar mensen om u heen!
Dan zien wij jullie volgend seizoen weer en plannen we een nieuwe datum voor het Rad van Fortuin!


Oorspronkelijk nieuwsbericht:
Noteer alvast zondag 5 april a.s.in je agenda voor een ouderwetse DEO middag!
Want we zijn er weer met het rad van fortuin: zeer veel fraaie (maar ook lekkere) prijzen voor zowel jong als oud.
De hoofdprijs, een vliegles (van 20 min) voor 2 personen !
Vanaf 13:30 uur is de 1e ronde en proberen wij zoveel mogelijk ‘plankjes’ aan de man te brengen in de kantine van DEO. Tussendoor speelt DEO 1 vanaf 14:00 uur de thuiswedstrijd tegen de buren van SVBV Barchem.
Kortom genoeg ingrediënten voor een gezellige voetbalzondag!

Activiteitencommissie v.v. DEO