Vandaag moest het gebeuren, bij winst op Hector was DEO MO15 kampioen. De wedstrijd begon uitstekend met veel opgelegde kansen. Toch duurde het tot de 15 minuut toen Vera met een schitterende actie de 0-1 binnen. Door prima samenspel liepen we al snel uit naar 0-3. Een klein gaatje in de verdediging zorgde ervoor dat Hector terug kwam, maar in dezelfde minuut had onze topscorer Lize weer een van haar briljante acties. Na rust zijn we niet meer in gevaar gekomen en de uitslag uitgebouwd naar 1-8. Na het eindsignaal brak het feest los met vuurwerk, champagne en een mooi kampioensshirt als aandenken. Hector gaf alle meiden nog iets te drinken. Bij DEO hebben we heerlijk patat gegeten en gefeest. Om de dag af te sluiten zijn we met de huifkar via Haarlo  terug naar Borculo gegaan en was het geluidsniveau op de wagen volop. Wat zijn we trots op deze meiden, die vanaf de eerste wedstrijd al hebben gezegd dat ze kampioen wilden worden.  Speciaal woord van dank aan onze shirtsponsor OVM voor de versnaperingen onderweg, Prinsen voor de bitterballen, De Melktap, JKB Promotie en onze supporters. Meiden we hebben genoten van jullie voetbal.

Aart, Natasja en Michiel