DEO heeft dinsdagavond 18 augustus de tweede oefenwedstrijd ter voorbereiding op het nieuwe seizoen verloren. Na de gestaakte oefenwedstrijd tegen Gorssel (onweer) stond de wedstrijd tegen vierdeklasser S.V. Harfsen op het programma.
Middels een 2-1 voorsprong bij rust werd helaas met 2-3 verloren. Doelpunten van DEO gemaakt door Martijn Rexwinkel en Mark Tackenkamp.
Voor volgende week dinsdag, 25 augustus, speelt DEO haar derde oefenwedstrijd thuis tegen SV Almen. Aanvang 20:00 uur.


DEO-Gorssel 0-0 (GESTAAKT)
De eerste oefenwedstrijd van DEO 1 tegen Gorssel is afgelopen donderdagavond na 22 minuten wegens onweer gestaakt. De stand was toen nog 0-0. Het team van nieuwbakken coach Dennis Arentsen kan zich nu focussen op de volgende oefenwedstrijd op dinsdag 18 augustus, thuis om 20:00 uur tegen Harfsen.