In de Achterhoek, maar zeker ook in de Dijkhoek, is de Noaberhulp een goede traditie. Een traditie waarbij iemand die hulp nodig heeft kan rekenen op zijn buren, vrienden en bekenden.

Deze Noaberhulp gaat v.v. DEO ook vanaf seizoen 2019 / 2020 introduceren, omdat we als vereniging meer voor elkaar willen betekenen dan alleen samen voetballen. Een vereniging is ooit ontstaan om mensen met elkaar in contact te brengen en om er met elkaar wat moois van te maken. We willen dan ook graag teams/leden/trainers en ouders meer met elkaar in contact brengen.

De laatste jaren is v.v. DEO bij ontzettend gegroeid en was het altijd lastig om voldoende trainers en leiders te vinden. Nu vinden wij, hoofd- en jeugdbestuur, het tijd om binnen de vereniging elkaar Noaberhulp aan te bieden. Dit willen we doen in de vorm van het ondersteunen van teams onderling.

We willen starten met de trainingen, waarbij een team 1 speler als assistent/hulp- trainer regelt. Dit op dezelfde avond dat ze zelf trainen. Hierdoor vergt dit geen extra avond bij DEO, alleen iets eerder op de club aanwezig en hun inzet, is alles wat wij vragen. We willen starten in de week na het Septemberfeest met deze verdeling;

Heren 1 helpt bij de trainingen van JO10 van 18.15 tot 19.15 uur

Heren 2 helpt bij de trainingen van JO15-2 van 18.45 tot 20.00 uur

Dames 1 helpt bij de trainingen van JO13-2/MO13-1 van 18.30 tot 19.45 uur

JO19-1 helpt bij de trainingen van JO13-1 van 18.45 tot 20.00 uur

JO17-1 helpt bij de trainingen van JO12-1/JO11-1 van 18.30 tot 19.30 uur

MO17-1 helpt bij de trainingen van JO11-2/MO11-1 van 18.30 tot 19.30 uur

Een andere optie is dat deze oudere teams op zaterdag een vlagger en/of scheidsrechter regelt voor hun te ondersteunen team. Trainers en leiders van de betreffende teams stemmen dit dan zelf met elkaar af.

Wij hopen hiermee v.v. DEO van een nieuwe impuls te voorzien en denken hiermee ook de jeugd naar de wedstrijden van de oudere teams te krijgen. De onderlinge band zal hechter en sterker worden, waardoor we de vereniging nog mooier kunnen maken dan dat deze al is.

Wees een goede Noaber, we rekenen op jullie hulp!

Gr. Namens Hoofd- en jeugdbestuur