Ook dit seizoen verandert er het één en ander aan de wedstrijdvormen in de jeugd, opgelegd door de KNVB.
Het amateurvoetbal is vanaf afgelopen seizoen (2017/’18) gestart met de invoering van de nieuwe wedstrijdvormen voor pupillen.
Na een uitvoerig onderzoeks- en aanlooptraject speelden de onder 8 (JO8) en onder 9-pupillen (JO9) vanaf vorig seizoen 6-tegen-6-wedstrijden op een bijna kwart veld.
Hier verandert dit seizoen niets meer aan.
Wel worden vanaf dit seizoen (2018/’19) de nieuwe wedstrijdvormen verder ingevoerd in het amateurvoetbal. De onder 10 pupillen (JO10) gaan vanaf komend weekend bijv. ook 6 tegen 6 wedstrijden spelen op een bijna kwart veld. De onder 11 (JO11) en onder 12 pupillen (JO12) gaan vanaf nu 8 tegen 8 wedstrijden spelen op een bijna half veld.

Voor meer info zie de website van de KNVB KLIK HIER