Als vereniging willen we de jeugd, maar zeker ook onze vele trainers en leiders, verder laten ontwikkelen. Om deze visie nog beter uit te kunnen dragen zal v.v. D.E.O vanaf seizoen 2020/2021 starten met een Hoofd Jeugdopleidingen. We zijn met Marcel Platje tot overeenstemming gekomen om naast zijn activiteiten als trainer van de JO19, deze functie in te vullen. Marcel zal samen met het jeugdbestuur en de coördinatoren het voetbaltechnisch beleid gaan uitzetten en bewaken. De voetbalkennis- en visie van Marcel en de unieke voetbalcultuur binnen v.v. DEO zullen er samen voor zorgen dat we onze spelers, trainers en leiders verder kunnen uitdagen. Met als uiteindelijke doel om iedereen nog meer plezier te kunnen bieden binnen onze vereniging.

De aankomende weken zullen we alle betrokkenen informeren hoe we deze nieuwe functie binnen de vereniging willen integreren.

Marcel Platje (links) wordt door jeugdvoorzitter Patrick Bleumink succes gewenst