Onder het motto: “kegelen dat doe je voor je plezier” heeft de Borculose kegelfederatie in het kader van de Nationale Sportweek met een mobiele kegelbaan de kegelsport bij DEO onder de aandacht gebracht. Onbekendheid met deze sport zorgt er voor dat er weinig aanwas is van nieuwe leden. De kegel federatie denkt dat bijvoorbeeld voetballers (of andere sporters) die op een leeftijd komen dat hun sport een te grote fysieke belasting heeft, veel plezier kunnen beleven aan de kegelsport: en dat was afgelopen zondag bij DEO inderdaad het geval!
Er werd van 11:00 uur tot 16:00 uur door menig (selectie) speler of anderzijds geïnteresseerde een worp gedaan richting de kegels. Het viel op dat er veel DEO spelers meer richtingsgevoel hadden met hun armen dan met hun benen, dus wellicht levert het voor de Borculose kegelvereniging (in de toekomst) nog veel nieuwe leden op….