Op woensdagmiddag 4 april aanstaande organiseert voetbalvereniging DEO, evenals voorgaande jaren, het schoolvoetbalvoetbaltoernooi voor groep 3 en 4 van de basisscholen in Borculo, Geesteren, Gelselaar en Haarlo. Aan dit Jan-Willem Schepers toernooi, dat gehouden wordt op het sportcomplex van v.v. DEO, doen ook dit jaar weer veel jongens en meisjes mee wel geteld 15 teams van 8 basisscholen en zo’n 135 kinderen.

Er wordt gespeeld in zeventallen op een half voetbalveld. Het toernooi begint woensdagmiddag om 13.30 uur.

Het belooft een hele mooie voetbalmiddag te worden, waarbij uiteraard ook wordt gedacht aan de bezoekende ouders, opa’s, oma’s, broertjes, zusjes en klasgenoten. Zo zal er een springkussen aanwezig zijn en kunnen de gezichten van de kinderen worden geschminkt. Wij hopen u aanstaande woensdagmiddag op Sportpark Dijkhoek aan de Platvoetsdijk 8 in Borculo te mogen begroeten!


Keikamp 1, de winnaars van vorig jaar