Pubquiz vrijdagavond 29 november 2019!

Wat weet jij van onze geschiedenis, de actualiteit, sport, muziek en meer?
Test je kennis dan tijdens de eerste v.v. DEO pubquiz die wordt georganiseerd! Noteer 29 november 2019 in je agenda voor een gezellige avond. Er wordt gespeeld in teamverband bestaande uit minimaal 4 en maximaal 8 personen.
Doe mee met bijvoorbeeld je DEO teamgenoten, met een leiders/trainers groepje, met je mede commissie leden of gewoon als vriendengroep!
Vul hieronder het inschrijfformulier in (ook verkrijgbaar aan de bar), bedenk een originele teamnaam en maak kans op leuke prijsjes. Er staat een ‘pubquiz box’ voor de inschrijfformulieren in de kantine of mail je team door naar [email protected].

Vanaf 20:30 uur zijn jullie van harte welkom, dit is aansluitend aan de DEO Moaten vergadering die om 19:30 uur begint. Om 21:00 uur begint de eerste ronde van de pubquiz !

Activiteitencommissie v.v. DEO