BORCULO – Als er al eens een doelman op het scoreformulier komt te staan, is het vaak door een strafschop of een wanhoopsoffensief in blessuretijd. Sinds zondag is er een derde optie. 

Doelman Chad Weber van Vosseveld scoorde uit een uittrap vanaf de eigen zestien. Tot zijn verbazing zag de keeper dat zijn uittrap in het uitduel met DEO, gedragen door de wind, in het doel aan de overzijde verdween. 

De wind bleef overigens zijn stempel drukken op het duel – al voor rust stond Vosseveld met 4-0 voor. 

De stormachtige taferelen waren elftalleider van Vosseveld Bert Oonk niet ontgaan: “Wij hebben ook tegen elkaar gezegd: als we deze wedstrijd willen winnen, zullen we het voor rust moeten beslissen.” 

Na rust was het de beurt aan DEO om met wind mee te spelen, maar zij wisten via Mark Tackenkamp en Dennis Brandt slechts twee keer het net te vinden.

DEO – Vosseveld 2-4 (0-4). Chad Weber 0-1, Hillen 0-2, Pennings 0-3, Jeffrey Weber 0-4,  Tackenkamp1-4,  Brandt 2-4.
(Tubantia.nl)