25 september 2023

Ryan Lourens eerste weektopscorer met hattrick voor DEO 3

Ryan Lourens is de eerste weektopscorer van de DEO senioren en dames. Als gastspeler van JO19-1 bij DEO 3te tegen HMC’17 4 wist Lourens 3x het net te vinden. Daarnaast waren ook Dennis Brandt en Henrik te Velthuis trefzeker. Driete wist met 2-5 te winnen van het combiteam uit Harreveld/Marienveld. DEO 2 leed een 5-3 nederlaag tegen FC Winterswijk 7. Jelle Franck, de man die nooit een doelpunt maakt, wist afgelopen zondag ineens 2x te scoren! Met een volley en een vrije trap was hij tweemaal trefzeker voor de equipe van Andre Voortman. Jesper Brand scoorde via de strafschopstip het derde doelpunt voor het tweede.
DEO 4 wist wel te winnen. Thuis tegen FC Winterswijk 11 werd met 7-2 gewonnen. Dames trainer Patrick Bleumink en Chris Ahlers wisten beide 2x te scoren. Daarnaast wisten ook Remon Brandenbarg, Nick Veldhuis en Bjorn Heijmer 1x het net te vinden. DEO 1 verloor met 0-3 van Rietmolen en de DEO dames waren dit weekend vrij.

Zie hieronder de eerste tussenstand in de Gouden Bal competitie:

Khaled Zhraa was vorig seizoen topscorer van DEO