8 juni 2022

Gouden bal seizoen 2021/2022

Iris Tragter is topscorer van DEO geworden!
Iris Tragter is topscorer van DEO (dames en senioren) geworden. Hiermee wint zij de symbolische Gouden Bal. In theorie konden Mark Tackenkamp en Huub Kornegoor Iris nog achterhalen maar dan moesten zij 11 of meer goals scoren in hun laatste wedstrijd van het seizoen afgelopen maandag. DEO 1 won de wedstrijd wel maar Menk Hendriksen had het op zijn heupen. Hij wist in zijn laatste duel voordat hij zijn schoenen aan de wilgen hangt zelfs een hattrick te maken in de met 0-3 gewonnen wedstrijd tegen Ratti/Socci.
De DEO dames waren dus al uitgespeeld en ook nummer 2 van de lijst, Khaled Zhraa van DEO 3, had zijn laatste wedstrijd van het seizoen er op zitten.

Iris gefeliciteerd!

Zie hieronder de eindstand in de Gouden Bal competitie.

Bekijk topscorersklassement
Naar startpagina