23 mei 2022

Gouden bal seizoen 2021/2022

We beginnen weer met een frisse start aan de competitie. Na bijna anderhalf jaar niet te hebben gevoetbald in competitieverband door Corona, zijn we gelukkig weer los!

Khaled Zhraa (DEO 3) had in de midweekse wedstrijd afgelopen donderdag de druk weer wat opgevoerd op koploopstser Iris Tragter. Middels twee goals voor DEO 3te uit bij HMC (2-2) kwam zijn totaal op 20 goals. Afgelopen zondag kwam hij niet tot scoren maar ook Iris Tragter wist het net niet te vinden, dus blijft het verschil 4 doelpunten, met nog 1 wedstrijd te spelen. Ondertussen klom Huub Kornegoor afgelopen zondag alleen naar plek 3 in de tussenstand door 1x te scoren in de uitwedstrijd van DEO 1 tegen Wolfersveen (3-2 verlies).

Zie hieronder de tussenstand in de Gouden Bal competitie.

Bekijk topscorersklassement
Naar startpagina