21 maart 2023

Luc Runneboom (DEO 3) en Jesper Brand (DEO 2) hebben smaak te pakken: beide 2 goals

De zeventiende competitieronde voor de senioren en dames zit er op. DEO 3te pakt wederom 3 punten. Nu tegen de nummer 2, WVV’34 uit Hengevelde werd het na een 0-1 achterstand uiteindelijk 3-1. Doelpunten van Luc Runneboom (2x) en DEO topscorer Khaled Zhraa. Luc had dus wederom de smaak te pakken, na zijn hattrick van vorige week. DEO 2 behaalde ook weer een zege. Na een ruime overwinning op KSV in Vragender (0-5) vorige week werd afgelopen zondag Longa’30 5 nipt verslagen: 3-2. Doelpunten van Daan Philippens en Jesper Brand (2x). Hiermee klimt Jesper met een totaal van 7 doelpunten naar een gedeelde tweede plek op de ranglijst.  DEO 1 verloor in de uitwedstrijd tegen ZZC’20 met 5-2. Doelpunten van Ivan Geerdink en Desley Obbink. DEO 4 won met 1-0 van Buurse 4 via een doelpunt van Remon Brandenbarg en de DEO Dames speelden met 1-1 gelijk door een doelpunt van Emma Dijkman.
Zie hieronder de nieuwe tussenstand in de Gouden Bal competitie: