Gisteren speelde nestor Koen Kornegoor tegen EGVV (4-5 verlies) voor het laatst in DEO 1. ‘Koendert’ woont inmiddels al enige tijd niet meer in Borculo, toch speelde hij altijd nog in het eerste van DEO. De grote afstand maakte dat niet makkelijk, maar nu Koen ook niet meer zeker was van een basisplaats vond hij het een mooi moment om DEO 1 vaarwel te zeggen. Het afscheid ging niet zomaar voorbij; zijn vrienden met een spandoek langs de lijn, een heuse publiekswissel vlak voor tijd en na afloop een mooi ingelijst shirt van de DEO selectie als aandenken.
Het tijdperk Koen Kornegoor werd hiermee waardig afgesloten!

5B: DEO – EGVV 4-5 (1-3). 5. Eduard Graaskamp 1-0, 16. Jelle Klein Braskamp 1-1, 42. Matthias Hilhorst 1-2, 45. Matthias Hilhorst 1-3, 57. Mark Tackenkamp 2-3, 58. Matthias Hilhorst 2-4, 69. Luc Wentink 3-4, 81. Jelle Klein Braskamp 3-5, 90+2. Eduard Graaskamp 4-5.

(foto’s: Jaime Lebbink)