HELAAS DOOR AFGELASTING VAN ALLE THUISWEDSTRIJDEN GAAT OOK HET RAD VAN FORTUIN MORGEN (zondag 17 maart) NIET DOOR! De activiteiten commissie kiest hiervoor een ander, geschikt moment om het rad als nog te laten draaien.

BLOKKEER zondag 17 maart a.s. in je agenda voor een ouderwetse DEO middag! Want weer terug van weggeweest: het rad van fortuin met zeer veel fraaie (maar ook lekkere) prijzen voor zowel jong als oud.
De hoofdprijs, een trolley speaker, is beschikbaar gesteld door Blokker
Vanaf 13:30 uur is de 1e ronde en proberen de meiden van MO15 zoveel mogelijk ‘plankjes’ aan de man te brengen in de kantine van DEO. Tussendoor speelt DEO 1 vanaf 14:00 uur de thuiswedstrijd tegen de buren van SVBV Barchem., waarbij Merlijn Engel en Falko Wolderink pupil van de week zijn.
Kortom genoeg ingrediënten voor een gezellige voetbalzondag!

(Bij een evt. afgelasting van de wedstrijd gaat ook het Rad van Fortuin deze middag niet door !)