Op dit moment hebben we allemaal te maken met de consequenties van het Coronavirus. Iedereen probeert hier zo goed mogelijk doorheen te komen. Gezondheid staat voorop en het volgen van de richtlijnen van RIVM en regering dienen nageleefd te worden.
Ook veel van onze sponsoren hebben het zakelijk zwaar te verduren en zien hun omzet terugvallen en moeten alle zeilen bijzetten om deze tijd door te komen. Daarom willen we onze (bord)sponsoren via onderstaand drone-filmpje van ons Sportpark graag een hart onder de riem steken en roepen wij iedereen op, die onze club een warm hart toedraagt, om nu, maar ook na de corona crisis onze sponsoren te steunen!
DEO staat zeker nu ook voor ‘naoberschap’.

“Hart onder de riem” video KLIK HIER

Shirtsponsoren krijgen extra aandacht op Facebook

Ook veel van onze shirtsponsoren verkeren op dit moment in moeilijke, onzekere tijden. Via de teamfoto’s op Facebook willen we laten weten dat we als vereniging ook met jullie meeleven!
We zijn trots op al onze sponsoren en we moeten het in deze tijd samen doen!

Bestuur v.v. DEO