DEO heeft afgelopen donderdagavond een oefenwedstrijd gespeeld in en tegen Ruurlo. v.v. Ruurlo wilde afscheid nemen van drie coryfeeën. Daarom was er in overleg met DEO afgesproken om een extra oefenwedstrijd te spelen, waarin officieel afscheid kon worden genomen. Ook voor DEO was de wedstrijd speciaal: de Dijkhoekers namen nogmaals afscheid van trainer Christiaan Diepenbroek en spits Eduard Graaskamp.
Graaskamp mocht gisteravond de aftrap verrichten.Diepenbroek heeft zijn roots in Ruurlo liggen en v.v. Ruurlo vond het dan ook leuk en gepast om in deze wedstrijd ook van hem afscheid te nemen.
De wedstrijd eindigde in 2-1 voor Ruurlo. Doelpunt DEO: Roy Sonderen.

DEO selectie nam al eerder afscheid van Diepenbroek en Graaskamp
Enkele weken geleden had de DEO selectie afscheid genomen van oud trainer Christian Diepenbroek en goaltjesdief Eduard Graaskamp. Diepenbroek heeft vier seizoenen de leiding gehad over de Dijkhoekse selectie. ‘Goalgetter’ Graaskamp is vele jaren topscorer geweest van DEO 1.
Zij kregen beide als aandenken een ingelijst rood-wit-blauw tricot overhandigd met handtekeningen van alle selectie spelers.