Update: 16-1-2018:
De verbouwing van de kleedkamers bij DEO ligt mooi op schema. Tegelzetbedrijf Ditzel is deze week begonnen met het tegelwerk in de douches en toiletten. Vorige week is het leidingwerk in het plafond klaar gemaakt door o.a. WSi techniek en heeft Wilco Griffioen het stucwerk afgemaakt. 
Ook hadden Erwin Schutte van Bouwbedrijf Dimmendaal, Herbert Stoltenberg en Hans Kinket bouwbedrijf daarvoor de muren bij de WC’s dicht gemetseld en hadden Hogeweg Installateurs en Marcel Stokkink al diverse aanpassingen aan de elektra verricht. 
En dit alles met hulp van vele vrijwilligers!

Eerder nieuwsbericht 3-1-2-18:
In de kerstvakantie is men bij DEO druk bezig met de verbouwing en vernieuwing van de kleedkamers 1 tot en met 4. Een mooie samenwerking tussen de verschillende sponsoren van DEO en enkele vrijwilligers!
De eerste voorbereidende (sloop)werkzaamheden hebben inmiddels plaatsgevonden. Daarna wordt verder gegaan met klein metselwerk, de vernieuwing van de douches, het plafond en de toiletten.
De planning richt zich op gereed zijn voor de start van het 2e deel van het seizoen.

December 2018: