Als je met het hele team volgend jaar naar een internationaal voetbaltoernooi in Tsjechie wilt dan zal er geld verdient moeten worden om het te kunnen financieren.
DEO JO17 is daarom de afgelopen periode druk in de weer geweest om te klussen: onder andere hebben ze al pruimen geplukt, heggen geknipt, tuinen aangeharkt en zijn ze druk bezig geweest met de opbouw bij een springkussenfestival.
Ook gaan de jongens een flitsende ‘DEO feestavond’ organiseren, en wel op zaterdag 15 december vanaf 20:00 uur in de kantine van DEO. Een gedeelte van de opbrengst van deze avond, waar een DJ plaatjes gaat draaien, zal worden gebruikt voor de financiering van het JO 17 toernooi in Praag.

Heb jij ondertussen nog een klus voor deze jongens?
Neem contact op via hun Facebook pagina ” Vvdeo Jongens Onder Zeventien“, zij komen graag langs!