Afgelopen zaterdag 18 mei 2019 werd onder grote publieke belangstelling op Sportpark Dijkhoek met 1-1 gelijk gespeeld tegen DCS JO17-2. Dit was voldoende voor het team van trainer Marcel Platje om (ongeslagen) het kampioenschap binnen te slepen. Middels een spectaculaire spelersopkomst vooraf met fakkels verzorgd door de jongens van JO13 werd het een spannende wedstrijd wat uiteindelijke resulteerde in de dikverdiende titel. Na de uitreiking van de medailles en de kampioenschaal en het eten van een maaltijd werd een rondrit met een huifkar door Borculo gemaakt. Ter afsluiting werd er nog lang na gefeest in de kantine aan de Platvoetdijk. 
Een geslaagd seizoen, met onder meer het voetbalweekend in Tsjechië een maand geleden als ander hoogtepunt, werd afgesloten met het ultieme doel!

Klik hier voor het filmpje van de huifkar tocht door het centrum

(Foto’s gemaakt door Jaime Lebbink)