Afgelopen zaterdag vond het Berkelland zaalvoetbaltoernooi voor de JO8/9, JO10/11, JO13, JO15 en MO15 teams plaats. Dit is een jaarlijks terugkerend toernooi waaraan DEO meedoet samen met de verenigingen GSV’63/Reunie, DEC’10 (Diepenheim/EGVV) en Haarlo/Noordijk. Voor het eerst was er deze editie aanvulling van (meiden)teams uit Eibergen, Neede en Ruurlo.
Het toernooi vond plaats in de Pickerhal, Kerkstraat 28 in Eibergen.

JO8/9 en JO10-11:
Het toernooi had net als voorgaande jaren een goede opkomst en begon die dag met mixteams van de allerjongsten voetballers/sters.
Om 9.00 gingen de JO8-9 teams en JO10-11 teams van start. Deze wedstrijden werden verdeeld over 2 zalen. JO8-9 had één poule en JO10-11 had 2 poules. Het waren de mixteams van DEC’10-1 die in beide klassen de winnaar werd.

Winnaars DEC’10 JO10/JO11


Winnaars DEC’10 JO8/JO9

JO13:
Om 11.30 uur begon het toernooi voor de JO13. Deze verliep, net als de ochtend, geheel volgens schema met sportieve fanatieke spelers met maar 1 doel, winnen! Ook was deze klasse verdeeld over 2 poules en mocht het mixteam DEC’10 JO13-1 nog een beker mee nemen.

 JO15:
Omstreeks 14.30 uur mochten de JO15 en MO15 teams aantreden voor hun wedstrijden.
In 2 poules streden 9 (mix)teams van GSV’63/Reunie, DEC’10 en DEO tegen elkaar.  DEO was met 4 teams vertegenwoordigd en DEO ‘mixteam 4’ wist de finale te bereiken door DEC’10 1 te verslaan in de halve finale en in de finale werd met 2-0 gewonnen van DEC’10 2.

MO15:
Dit jaar was het voor het eerst dat er een aparte meiden poule was tijdens het Berkelland zaalvoetbal toernooi. Omdat men met de organisatorische verenigingen net geen volle poules kon realiseren had de organisatie de volgende verenigingen van buitenaf benaderd; v.v. Ruurlo, FC Eibergen en SC Neede. Deze verenigingen waren direct erg enthousiast en wilden graag mee doen.

Het toernooi voor de meiden verliep zeer goed en de meiden zaten vol strijd en fanatisme! Het was Ruurlo dat in beide poules de overhand had. De halve finales werden gespeeld tussen  de mixteams Ruurlo 1 – DEC’10-1 en SC Neede 1 – Ruurlo 2. De finale draaide dan ook om v.v. Ruurlo 1 tegen v.v. Ruurlo 2. Het was het mixteam van v.v. Ruurlo 2 die de beker in de finale mocht toe eigenen.