Na een zeer goede verkoop de voorgaande jaren gaan we dit jaar voor de negende keer, een week voor de Paasdagen, vrijdag 12 en zaterdag 13 april 2019, eieren verkopen. Dit in het kader van onze jaarlijkse DEO-jeugdactie.
De opbrengst van deze actie komt geheel ten goede van onze jeugd, jeugdkampen en andere activiteiten die naast het voetbal zorgen voor een aangenaam lidmaatschap. Een tevreden jeugd heeft toekomst. Door met deze actie op straat goed te scoren, kan de DEO-jeugd in de toekomst ook op het veld – blijven – scoren
Ook dit jaar hopen we weer op een mooie opbrengst voor de DEO-jeugd. Dus maak alvast vrienden en vriendinnetjes, familieleden en buren, ooms en tantes attent op deze actie, zodat we straks veel eieren zullen verkopen! Afgelopen week is in de plaatselijke media de DEO-jeugdactie aangekondigd.
Een belangrijk deel van de verkoop zal door de jeugd (en hun leiders) zelf verzorgd worden.
Wij hopen op een grote betrokkenheid van verkopers (jeugdspelers, leiders en overige vrijwilligers) maar ook van onze kopers (alle inwoners van de Dijkhoek en de kern Borculo).