DEO 1 heeft vandaag revanche genomen op Bredevoort. Daar waar in november een forse uitnederlaag werd geleden, wonnen de mannen van Diepenbroek vanavond verdiend met 1-0. Bredevoort was een taaie tegenstander, ze schuwden de duels niet.
DEO ging teveel in het spel van hen mee, waardoor de wedstrijd rommelig en matig was, ook mede door het warrige optreden van de scheidsrechter.
De tweede helft kwam er wat meer voetbal in, wat resulteerde in een fraai doelpunt van Mark Tackenkamp in de 72e minuut.
Na de wedstrijd werd Andre Baks bedankt voor zijn bewezen diensten als elftalleider. Hij gaat zich volledig richten op het voorzitterschap.

Voor aanvang van de wedstrijd DEO 1 – Bredevoort 1 zorgden de jongens van DEO JO15 en JO17 voor een spetterende spelersopkomst. De beide jeugdteams van trainer Marcel Platje ontstaken enkele rood-wit-blauwe fakkels, wat DEO waarschijnlijk een extra boost gaf gezien de 1-0 overwinning!
Klik hier voor de Facebook video voor aanvang van de wedstrijd.