DEO 1 heeft afgelopen zondag de eerste bekerwedstrijd van het seizoen thuis met 4-2 van Bredevoort weten te winnen. 
In de 40ste minuut kwam Bredevoort op 0-1 maar net voor rust maakte Mark Tackenkamp na een goede aanval met een intikker de 1-1. Na rust werd DEO beter, kreeg het ook goede kansen maar kwam het toch in de 60ste minuut met 1-2 achter. Kort daarna schoot wederom Tackenkamp de bal door de benen van de keeper de 2-2 binnen. 
Daarna was het eenrichtingsverkeer naar het doel van Bredevoort maar aan de andere kant waren er wel gevaarlijke counters. In de 80 ste minuut werd Tackenkamp in de ’16’ onderuit gehaald en schoot Eduard Graaskamp de penalty onberispelijk binnen (3-2). Daarna gaf Bredevoort het op en voetbalde DEO de wedstrijd uit met nogmaals een goal van Graaskamp tot besluit: 4-2. 

(foto’s gemaakt door: Herman Evers)