Definitieve indeling wordt gemaakt na de oefen- bekerwedstrijden
JO17-1
Trainer & coachMarcel PlatjeSpelers1Jochemvan Stijn (keeper)
2SvenBeerten
LeidersArjan Rouwhof3HiddeHarbers
Rudy Bleumink4DaanPhilippens
5JesperNieuwenhuis
6ThomasGarritsen
Trainingenmaandag en woensdag7JoppeWelling
20.00 uur t/m 21.15 uur8JaysonHaverkamp
Veld 29TeunPhilippens
10NiekSchols
Thuiswedstrijden14.30 uur11RobinRouwhof
2e klas12JelleFranck
13TygoBannink
14DesleyObbink
JO17-2
Trainer & coachRoy HorstSpelers1WartBrinkerhof (keeper)
2JustinBrinke
LeidersJeroen van Gaasbeek3StanVan Gaasbeek
Gerard Veltkamp4MerlijnDen Brok
5DaanKolkman
6RensDimmendaal
Trainingenmaandag en woensdag7RoderickReinderink
20.00 uur t/m 21.15 uur8StanTragter
Veld 29RickVeltkamp
10MatthijsEsselink
Thuiswedstrijden14.30 uur11LuukBroekman
3e klas12LucasBerentsen
13Ntb aanvulling vanuit JO15-1 en 2
14
Definitieve indeling wordt gemaakt na de oefen- bekerwedstrijden
JO15-1
Trainer & coachMarcel PlatjeSpelers1JoranBesselink (keeper)
2DanielPoesse
LeidersMartijn Hillegers3WouterTe Morsche
Bas Dibbelink4LucEmaus
(Rene van Zwieten/ Peter te Morsche)5SamDibbelink
Robert Poesse6MarcoVoortman
7TimoMensink
8ArthurVelthuis, te
Trainingenmaandag en woensdag9LukasVelthuis, te
18.30 uur t/m 19.45 uur10KristanHillegers
Veld 211NilsHillegers
12RyanLourens
Thuiswedstrijden11.15 uur13JorritAmerongen
2e klas14StanZwieten van
15JopKolkman
JO15-2
Trainer & coachMarijn PleijteSpelers1LucasKuyvenhoven (keeper)
Assistent trainerSven Beerten2MilanPardijs (keeper)
3TygoSmit
4GerbenKraayenhof
LeidersAndre Nijhof5TygoFlierman
Rob Jansen6LukasSmeenk
Richard Obbink reserve leider7JustinKnip
8JochemNijhof
9FlorianJansen
Trainingendinsdag en donderdag10SytskeNijenhuis
18.30 uur t/m 19.45 uur11PatrickObbink
Veld 212CainTyink
13Samter Avest
Thuiswedstrijden14.30 uur14JadenGibbs
4e klas15JopEmaus
MO15-1
Trainer & coachJan DijkmanSpelers1RoosHavikhorst (keeper)
Trainer (VTON)In bewerking / volgt2IrisDijkman
3LynnHobbenschot
LeidersJoost Hofman4RoosHofman
Danielle Kerkemeyer5CarmenVerheij
6MylouHuitink
Trainingenmaandag en woensdag7Minouchevan Mourik
19.15 uur t/m 20.30 uur8LisVenhoven
Veld 49SamHobbenschot
10JasmijnHofman
Thuiswedstrijden14.30 uur11AngelBartelds
2e klas12NanetteNieuwenhuis
13EllaSchutte
14KyraKerkemeijer
15IndyNieborg
16EmmaDijkman
MO13-1
Trainer & coachMichiel KoopmanSpelers1LiekeHuitink
Assistent trainervacature2RoelineKraayenhof
3DaphneNieuwenhuis
LeidersAart Ribbers4NikaKoopman
Maike Emsbroek5EviBuitenhuis
6RosalieVan Veenendaal
Trainingendinsdag en donderdag7AnnebertheKraayenhof
19.00 uur t/m 20.00 uur8IsaRibbers
Veld 49MarliesFranssen
10RoanneDuijn
Thuiswedstrijden11.15 uur
3e klas
Coordinator MO-15 en 13Angelique Esselink
Definitieve indeling wordt gemaakt na de oefen- bekerwedstrijden
JO13-1
Trainer & coachGodfried de RoodeSpelers1LucasAssink (keeper)
2TeunSimmering
LeidersJaap Okken3YornNieuwenhuis
Henri klein Heerenbrink4MichielSchuppert
5GijsPieper
6GuusLeuverink
Trainingendinsdag en donderdag7Fritsde Roode
19.00 uur t/m 20.00 uur8Lucavan Bree
Veld 29JorisBrokers
10TwanKlein Heerenbrink
Thuiswedstrijden11.15 uur11JesseBleumink
2e klas12DionMensink
13DamianMöller
14BrianBarmentloo
15YouriOkken
JO13-2
Trainers en CoachesJorrit Udo / Remco GoosensSpelers1TomasMaas (keeper)
Stan Assink2TimEngelman
3RubenRoosink
LeidersRudi Maas4KrisBottinga
vacature5ValerioBruil
6ThijmenMeddeler
7JesperHillegers
8OmarZayat
Trainingendinsdag en donderdag9GoosSchrijver
19.00 uur t/m 20.00 uur10TijsEmaus
Veld 211LarsVoortman
12FabioArentsen
Thuiswedstrijden11.15 uur13AndyIbrahim
4e klas14MaxHeijmer
15RobinJansen
16DeanWolvers
Coordinator JO-13nog niet bekend
Onderstaande teams spelen 8 tegen 8 op een half veld (zie site voor verdere informatie)
JO12-1
LeidersAndre SprukkelhorstSpelers1RubenArends
Dennis Kosters2LotteKosters
3RonnyWolterink
4NickDe Roos
Trainingenmaandag en woensdag5JopSprukkelhorst
18.15 t/ m 19.15 uur6ArneArendsen
Veld 27Pellede Jonge
8Dionvan de Brug
Thuiswedstrijden11.15 uur9TimDitzel
ntb klasse
JO11-1
LeidersRobert SchepersSpelers1ThijmenNieuwenhuis
Kevin Brinke2HiddeAmerongen
Roderik Geltink3StijnMulder
4DemiStoltenberg
Trainingenmaandag en woensdag5JulianLukassen
18.15 t/ m 19.15 uur6LindsyNijbroek
Veld 27LindeGeltink
8BeauSchepers
Thuiswedstrijden9.00 uur9MikaBrinke
3e klas
JO11-2
LeidersHan DekkersSpelers1TommieSmit
Erwin Leuverink2HanRibbers
Jason Smit3EstelleMeddeler
4TygoKok
Trainingenmaandag en woensdag5MelleVosman
18.15 t/ m 19.15 uur6PimLeuverink
Veld 27TomDekkers
8TijnDibbelink
Thuiswedstrijden11.15 uur9JorisWaanders
3e klas
Trainers (VTON)Dennis Kosters12-1
Jason Smit11-2
Vacature
Jelle Franck11-1
Jesper Nieuwenhuis11-1
Daan Phillipens11-2
Andre Sprukkelhorst12-1
Coordinator JO-12 en 11Andre Sprukkelhorst
Onderstaande teams spelen 6 tegen 6 op een kwart veld (zie site voor verdere informatie)
JO10-1
LeidersWim NieuwenhuisSpelers1SimonAssink
Frank Assink2MilaLankwarden
3KoenPieper
Trainingenmaandag en woensdag4MaxNieuwenhuis
18.00 uur t/m 19.00 uur5JurreLangenkamp
Veld 46JurreTemmink
7MarcoWolterink
Thuiswedstrijden9.00 uur8ThijmWeenk
2e klas
JO10-2
LeidersEduard GraaskampSpelers1MeesHillegers
Kevin Buunk2ReynoBuunk
Henri Markerink3BenGraaskamp
4NolanMeenink
Trainingenmaandag en woensdag5LasseNeerlaar
18.00 uur t/m 19.00 uur6JoesMensink
Veld 47GijsMarkerink
8FennaSchutte
Thuiswedstrijden8.45 uur
2e klas
JO10-3
LeidersRene NieuwenhuisSpelers1ZoëWillemsen
Bjorn Heijmer2AmberMoller
Ronald Tesselhof3AlexsandroRoode
4StefBroekman
Trainingenmaandag en woensdag5SibeRibbers
18.00 uur t/m 19.00 uur6RensNieuwenhuis
Veld 47SamHeijmer
8LuukHeijmer
Thuiswedstrijden8.45 uur9SvenTesselhof
2e klas10
Trainers (VTON)Hans Franck
Bert Neerlaar
Kelly Kok10-1
2 vacatures
Onderstaande teams spelen 6 tegen 6 op een kwart veld (zie site voor verdere informatie)
JO9-1
LeidersEdwin MegelinkSpelers1DjoyKlomp
Robert Hietbrink2MaritRibbers
Martin Ligtenbarg3PimMengerink
4MatsPeters
Trainingendonderdag5WesselHeijink
17.30 uur t/m 18.30 uur6ThijsHietbrink
7DaanMegelink
Thuiswedstrijden8.45 uur8SilvanLigtenbarg
3e klas
JO9-2
Spelers1LynnSchuurman
LeidersDennis Horstman2SvenHorstman
Harald Kers3ThijsBrunsveld
Michel Ligtenbarg4Jan ErikMager
5Guusvan Bon
Trainingendonderdag6LuukEsselink
17.30 uur t/m 18.30 uur7SimonKers
8RoanLigtenbarg
Thuiswedstrijden8.45 uur
4e klas
JO9-3
LeidersMarco EngelmanSpelers1SamuelGigon
Bert Arends2JerreVosman
Ivo de Groot3JornLubberding
4LuukEngelman
Trainingendonderdag5NoaLankwarden
17.30 uur t/m 18.30 uur6StijnArends
7MartGroot, de
Thuiswedstrijden9.00 uur8
5e klas
Trainer (VTON)Christel Nijenhuis
2 vacatures
Paulette Willems (reserve)
Coordinator JO-10 en 9Bert Neerlaar
Onderstaande teams spelen 6 tegen 6 op een kwart veld (zie site voor verdere informatie)
JO8-1
Trainer (VTON)Meike OosterwijkSpelers1MerlijnEngel
2FalkoWoldering
LeidersJanneke Woldering3GiovanniEggink
Adriaan Beulenkamp / Tamara Kornegoor4GuusGiepmans
Maurits Engel5DaniEmsbroek
6DionNieuwenhuis
Trainingendonderdag7TwanBeulenkamp
17.30 uur t/m 18.30 uur8MelleWeenk
Thuiswedstrijden9.00 uur
3e klas
Onderstaande teams spelen 4 tegen 4
JO7-1 & 2
Trainer (VTON)Rianne FleissnerSpelers1Brentvan Eijden
Kyra Kerkemeijer2MorrisKok
3GuusMengerink
LeidersArjan Schuurman4PimSchuurman
Veronique Emaus5RubenBeskers
Bob Ebbers6LennEbbers
7GielEmaus
Trainingendonderdag8Twanten Brinke
17.30 uur t/m 18.30 uur9TijnAmerongen
10SvenLigtenbarg
Thuiswedstrijden11.00 uur11JilleVosman
12
13
Mini pups
Trainer (VTON)Rianne FleissnerSpelers1DaanVeldhuis
2Owenvan Dongeren
Trainingenzaterdag3JesperPastoors
10.00 uur t/m 11.00 uur4SvenTragter
5
Coordinator JO-8 en 7, minipupsRianne Fleissner