Senioren:
Selectie (1 en 2)
Trainer Dennis Arentsen
Keeperstrainer
Leiders DEO 1 Jan Rexwinkel, Remco Goossens en Tim Lamain
Assistent scheidsrechter Vincent Ketterink
Coach DEO 2 Frank Hekkelman
Leider DEO 2  Jeroen Lammers
Verzorgers Bert Ribbers
Lagere Elftallen
(DEO 3 en 4)
Trainers Chris de Roos, Jeroen Bolster, Andre Sprukkelhorst, Patrick Bleumink, Ruben Hermanns
Leiders DEO 3 Erwin Markerink, Marty Nijland en Ronald Schutte
Leider DEO 4 Andre van Ooijen
DEO Dames 1
Trainers dames 1 Frank Feiken en Rene Overgoor
Leidster Danielle Kerkemeijer

Trainers lagere elftallen (oude bezetting)

Van links naar rechts: 
Ronald Schutte, Patrick Bleumink, Jeroen Bolster, Andre Sprukkelhorst

Junioren en pupillen

Team:Trainingstijden:Trainer(s)CoördinatorTel nr. coördinator
JO19-1dinsdag en donderdag
20.00 - 21.30 uur
Marcel PlatjeJeroen Franck06-51752635
JO17-1maandag en woensdag
20.00 - 21.15 uur
Roy HorstJeroen Franck06-51752635
MO17-1maandag en woensdag 19.30 - 21.00 uurVacatureAngelique Esselink06-14191160
JO15-1maandag en  woensdag
18.45 - 20:00 uur
Godfried RoodeFulco Hillegers06-52401624
MO15-1maandag en woensdag
19.00 - 20.45 uur
Kim Veneklaas+ Michiel KoopmanAngelique Esselink06-14191160
JO15-2dinsdag en donderdag
19.00 - 20.15 uur
Jaap OkkenFulco Hillegers06-52401624
JO13-1dinsdag en donderdag
18.45 - 20.00 uur
Mitchell ZonneveldAndre Sprukkelhorst06-51518861
MO13-1 DEO-GSV'63-Reuniemaandag en woensdag
18.00- 19.15 uur
Roderik Geltink, Jesper Brand+Thijs BolinkAngelique Esselink06-14191160
MO13-2 DEO-GSV'63-Reuniemaandag en woensdag
18:00 - 19:15 uur
Pascal Kok + Thijs BolinkAngelique Esselink06-14191160
JO13-2maandag en woensdag
18.30- 19.45 uur
Bert Neerlaar 1x p.w. en Andre Sprukkelhorst 1x p.w.Andre Sprukkelhorst06-51518861
JO12-1maandag en woensdag
18.00 - 19.00 uur
Geri ElschotAndre Sprukkelhorst06-51518861
JO11-1maandag en woensdag
18.00-19.00 uur
Geri ElschotHarald Kers06-18601958
MO11-1 DEO-GSV'63-Reuniemaandag en woensdag
18:00- 19:00 uur
Jesper Brand+Rik WillemsenAngelique Esselink06-14191160
JO11-2dinsdag en donderdag
18.00 - 19.00 uur
Geri Elschot+ Ivan Koopman (di.)Harald Kers06-18601958
JO10-1dinsdag en donderdag
18.00- 19.00 uur
Geri Elschot en Michel Roenhorst, Sjoerd StronksHarald Kers06-18601958
JO9-1donderdag 17:45-18:45 uurBob EbbersNando Ernst06-47102834
JO9-2donderdag 17.45- 18.45 uurJesper NieuwenhuisNando Ernst06-47102834
JO8-1donderdag 17.45- 18.45 uurKhalid Zhraa+ Mark HeutinckNando Ernst06-47102834
JO7-1donderdag 17.45- 18.45 uurHans van HeldenNando Ernst06-47102834
JO19/17
JO15
JO13
JO11
JO9
JO8
Keeperstraining
dinsdag 18.45-
20.00 uur (gezamenlijk)





Jan Dijkman
Aart Ribbers
Bert Arends
Minipups:zaterdag
10.00-11.00 uur
Iris Tragter+Lique ElschotNando Ernst06-47102834

Trainers DEO jeugd (oude bezetting)

Coördinatoren jeugd 

Achter van links naar rechts:

Voor van links naar rechts: