Senioren:
Selectie (1 en 2)
Trainer Christian Diepenbroek
Keeperstrainer Jan Dijkman
Leiders DEO 1 Remco Goossens en Tim Lamain
Assistent scheidsrechter Vincent Ketterink
Coach DEO 2 Erwin Weenk
Leiders DEO 2 Erwin Weenk en Jeroen Lammers
Verzorgers Bert Ribbers en Frans Rasing
Lagere Elftallen
(DEO 3 en 4)
Trainers Chris de Roos, Jeroen Bolster, Andre Sprukkelhorst, Patrick Bleumink
Leiders DEO 3 Erwin Markerink, Marty Nijland en Ronald Schutte
Leider DEO 4 Andre van Ooijen
DEO Dames 1
Trainers dames 1 Frank Feiken en Rene Overgoor
Leidster Danielle Kerkemeijer

Trainers lagere elftallen

Van links naar rechts: 
Ronald Schutte, Patrick Bleumink, Jeroen Bolster, Andre Sprukkelhorst

Junioren en pupillen

Team:Trainingstijden:Trainer(s)CoördinatorTel nr. coördinator
JO19-1maandag en woensdag
20.00 - 21.15 uur
Marcel PlatjeJeroen Franck06-51752635
JO17-1maandag en woensdag
20.00 - 21.15 uur
Roy HorstJeroen Franck06-51752635
MO17-1maandag en woensdag
20.00 - 21.15 uur
Jan Dijkman en Lique ElschotAngelique Esselink06-14191160
JO15-1maandag en  woensdag
18.45 - 20:00 uur
Godfried RoodeFulco Hillegers06-52401624
MO15-1maandag en woensdag
18.45 - 20.00 uur
Michiel KoopmanAngelique Esselink06-14191160
JO15-2dinsdag en donderdag
18.45 - 20.00 uur
Ruben HermannsFulco Hillegers06-52401624
JO13-1dinsdag en donderdag
18.45 - 20.00 uur
Marcel Platje Andre Sprukkelhorst06-51518861
MO13-1maandag en woensdag
18.30- 19.45 uur
Jaap Okken 1x p.w. en Andre Sprukkelhorst 1x p.w.Angelique Esselink06-14191160
JO13-2maandag en woensdag
18.30- 19.45 uur
Jaap Okken 1x p.w. en Andre Sprukkelhorst 1x p.w.Andre Sprukkelhorst06-51518861
JO12-1maandag en woensdag
18.30 - 19.30 uur
Eduard Graaskamp en Jesper NieuwenhuisAndre Sprukkelhorst06-51518861
JO11-1maandag en woensdag
18.30-19.30 uur
Eduard Graaskamp en Jesper NieuwenhuisAndre Sprukkelhorst06-51518861
MO11-1maandag en woensdag
18:30- 19:30 uur
Bert Neerlaar + vacatureAndre Sprukkelhorst06-51518861
JO11-2maandag en woensdag
18.30 - 19.30 uur
Bert Neerlaar +vacatureAndre Sprukkelhorst06-51518861
JO10-1dinsdag en donderdag
18.15- 19.15 uur
Geri Elschot en Rianne Fleissner, Meike Oosterwijk (do.)Rianne Fleissner06-41342659
JO10-2dinsdag en donderdag
18.15- 19.15 uur
Geri Elschot en Rianne Fleissner, Meike Oosterwijk (do.)Rianne Fleissner06-41342659
JO10-3dinsdag en donderdag
18.15- 19.15 uur
Geri Elschot en Rianne Fleissner, Meike Oosterwijk (do.)Rianne Fleissner06-41342659
JO9-1donderdag 17:45-18:45 uurPaulette WillemsRianne Fleissner06-41342659
JO8-1donderdag 17.45- 18.45 uurKelly KokRianne Fleissner06-41342659
JO8-2donderdag 17.45- 18.45 uurKelly KokRianne Fleissner06-41342659
JO7-1donderdag 17.45- 18.45 uurChristel NijenhuisRianne Fleissner 06-41342659
JO19/17
JO15
JO13
JO11
JO9
JO8-7
 Keeperstrainer


Keeperstrainer


Jan Dijkman
vacature
vacature
Aart Ribbers
vacature
Rianne Fleissner
Minipups:zaterdag
10.00-11.00 uur
Rianne FleissnerRianne Fleissner06-41342659

Trainers DEO jeugd

Coördinatoren jeugd (oude bezetting)


Achter van links naar rechts:
Franklin Verhoeven, Fulco Hillegers, Andre Sprukkelhorst
Voor van links naar rechts:
Rianne Fleissner, Bert Neerlaar