De dag die je wist dat zou komen…
Vandaag heeft clubicoon Rianne Fleissner afscheid genomen als jeugdtrainster van DEO. Na ruim 35 jaar de jongste jeugd van DEO getraind te hebben gaat ze nu volop genieten van de vrije weekenden zonder verplichtingen. Als verrassing werd ze vanochtend in stijl opgehaald met een versierde cabrio voor haar laatste minipup training met een ware erehaag bij binnenkomst. Na afloop van de training wachtten enkele oudgedienden van Rianne’s eerste kampioensteam van 32 jaar geleden haar op met koffie en gebak. Mooie en soms sterke verhalen werden er gezamenlijk opgehaald met een gelijkende kampioensfoto van toen ter afsluiting. Ook voorzitter Baks zette haar nog even in het zonnetje.
Rianne bedankt voor alles !

Mei 1988
Rianne met haar opvolgsters Lique Elschot en Iris Tragter