Bram Meulenveld is toegevoegd als nieuwe keeper aan de DEO selectie. De van Reünie afkomstige Meulenveld volgt Stan Witteveen op die weer terugkeert richting v.v. Ruurlo. Bram zal nu de strijd aangaan met Tim Runneboom voor een plekje onder de lat bij DEO 1.
Verder komen Maarten van Dijk, Radek van Amersfoort en Bilel Harb de selectie van trainer Christian Diepenbroek voor komend seizoen versterken.
De eerste training van de DEO selectie ter voorbereiding op het komende seizoen begint aanstaande zondag om 11:00 uur.

Jan Mesland toernooi

Zondag 18 augustus vindt op Sportpark Dijkhoek het jaarlijkse Jan Mesland toernooi plaats. De deelnemende verengingen naast DEO zijn de winnaar van vorig jaar KSV, buurman EGVV en Ratti. Zij zullen gaan strijden om de felbegeerde Jan Mesland bokaal. Aanvang 11:00 uur.